Podtrzymać dobrą passę (PLAYER DO TRANSMISJI)

Dziś zostanie rozegrana 6. kolejka Polskiej Hokej Ligi. O 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim zmierzy się na wyjeździe z JKH GKS-em Jastrzębie.

Biało-niebiescy serię trzech porażek mają już za plecami. We wtorek pokonali na własnym lodzie Zagłębie Sosnowiec 6:2.

To dla nas bardzo ważne zwycięstwo, zwłaszcza pod kątem psychologicznym, bo nasza samoocena była już bardzo niska. Przed nami kolejne spotkania i ważne jest to, aby zagrać w nich jeszcze lepiej

– zaznaczył Teddy Da Costa.

Dziś podopiecznych Toma Coolena czeka niezwykle trudne i wymagające starcie. Choć hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie mają na swoim koncie dwie porażki z rzędu, to są urzędującym mistrzem Polski i mają bardzo wyrównaną kadrę.

Choć z zespołu odeszli Dominik Paś, Kamil Wałęga, Kamil Wróbel, Marek Hovorka, Zack Phillips i Jan Sołtys (dwaj ostatni dołączyli do Unii), to w ich miejsce pozyskano doświadczonego Słowaka Samuela Mlynaroviča, odkrycie poprzedniego sezonu Rusłana Baszyrowa oraz czterech łotewskich atakujących: Egilsa Kalnsa, Vitālijsa Pavlovsa, Frenksa Razgalsa i Artūrsa Ševčenko.

Sędziami głównymi tego spotkania będą Przemysław Gabryszak i Daniel Lipiński z Torunia. Na liniach zobaczymy Mateusza Buckiego i Michała Gernego.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Transmisja w kanale polskihokej.tv.

Comments are closed.