Po ile bilety na finały?

W poniedziałek ruszy sprzedaż biletów na mecze finału play-off. Będzie je można nabywać w internecie, w biurze klubu oraz w kasach.

Przypomnijmy, że biało-niebiescy pierwsze mecze o złoty medal mistrzostw Polski rozegrają w niedzielę i w poniedziałek na wyjeździe.

7 i 8 kwietnia (czwartek i piątek) rywalizacja przeniesie się do Oświęcimia. Bilety normalne na tę rundę zmagań będą kosztować 35 złotych, a ulgowe 30 zł.

Sprzedaż wejściówek on-line ruszy w poniedziałek. Tradycyjnie będzie je można kupić na platformie BiletyNaHokej.pl

Bilety będzie można nabyć również:

🏒 w biurze klubu ➡ od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00-14:00. Ważną informacją jest to, że posiadacze karnetów z sezonu zasadniczego będą mieli odłożone wejściówki, które będą mogli nabyć w poniedziałek lub we wtorek.

🏒 w kasach ➡ na półtorej godziny przed pierwszym wznowieniem.


Przypominamy, że posiadacze karnetów zachowują swoje miejscówki. Z kolei członkowie „Klubu 100” i właściciele karnetów VIP mecze fazy play-off obejrzą za darmo i również będą mogli zasiąść na swoich ulubionych miejscach.

Zarząd Re-Plast Unii Oświęcim informuje, że na obiekt przy Chemików 4 nie zostaną wpuszczeni kibice gości. Organizatorzy będą kontrolować dowody osobiste uczestników imprezy masowej.

Comments are closed.