Ostatni turniejowy rywal – GieKSa

Dziś hokeiści Re-Plast Unii Oświęcim zakończą udział w turnieju zorganizowanym z okazji 75. rocznicy powstania klubu. Rywalem biało-niebieskich będzie GKS Katowice. Spotkanie odbędzie o godzinie 19:30.

Podopieczni Toma Coolena mają na swoim koncie zwycięstwo z GKS-em Tychy 3:1 i porażkę z jastrzębianami 3:4. Dziś zmierzą się z GieKSą, która wczoraj przegrała z tyszanami 3:4 po rzutach karnych.

Katowiczanie są na etapie budowy drużyny. Trener Jacek Płachta przygląda się nowym zawodnikom, a w szczególności Jakubowi Prokuratowi, Davidowi Lebkowi i Emilowi Švecowi.

Informujemy, że wciąż można kupić bilety na to spotkanie. Można uczynić to poprzez platformę biletynahokej.pl (link) oraz w kasie, która zostanie otworzona godzinę przed pierwszym wznowieniem.

Przypominamy, że podczas turnieju nie będzie podziału na bilety normalne i ulgowe, bowiem każda wejściówka będzie obowiązywała na spotkania rozgrywane jednego dnia. Ceny biletów wynoszą 20 złotych. Warto też zaznaczyć, że mecze z 12 i 15 sierpnia znajdują się w jednym pakiecie.

Zachęcamy też do odwiedzenia stoiska z gadżetami oraz punktów gastronomicznych rozmieszczonych na obiekcie

– mówi Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport.


Comments are closed.