Ostatni krok?

Już dziś TAURON Re-Plast Unia Oświęcim może wywalczyć awans do półfinału play-off. Żeby tak się stało ekipa z Chemików 4 musi odnieść czwarte zwycięstwo nad KH Energą Toruń. Początek tego starcia o godzinie 18:00.

Wicemistrzowie Polski pojechali do Torunia, prowadząc w serii 2:0. W niedzielę pokonali „Stalowe Pierniki” 5:2, a w poniedziałek ulegli im 5:6. Taki scenariusz sprawił, że w ćwierćfinałowej rywalizacji prowadzą 3:1 i do pełni szczęścia brakuje już tylko jednej wygranej.

Bardzo chcielibyśmy postawić ten ostatni krok na własnym lodowisku. Wierzę, że pomogą nam w tym kibice, którzy potrafią zagrzać nas do boju fantastycznym dopingiem. Mamy nadzieję, że hala wypełni się do ostatniego miejsca

– przekonują obrońcy TAURON Re-Plast Unii.

Nie da się ukryć, że hokeiści z Chemików 4 muszą zagrać konsekwentnie w obronie, bo niemający nic do stracenia torunianie z pewnością zaatakują od samego początku.

Jak pokazały ostatnie dwa starcia w dobrej dyspozycji są bracia Michał i Kamil Kalinowski. Przebudził się też Illa Korenczuk, który z Krystianem Dziubińskim walczył o koronę króla strzelców. Wyłączenie ich z gry będzie jednym z głównych zadań oświęcimskiej defensywy.

Warto dodać, że do dyspozycji trenera Zupančiča są wszyscy zawodnicy. Nikt nie narzeka na poważniejsze urazy, a drobne stłuczenia są przecież elementem tej pięknej dyscypliny sportu.

Na sam koniec dodajmy, że sędziami głównymi dzisiejszego meczu będą Paweł Breske z Jastrzębia-Zdroju i Marcin Polak z Bytomia. Na liniach zobaczymy Wojciecha Czecha i Andrzeja Nenko.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Kasy biletowe zostaną otwarte na sześćdziesiąt minut przed pierwszym wznowieniem.

Bilety na ten mecz są też dostępne na platformie BiletyNaHokej.pl (link)

Transmisję z tego spotkania przeprowadzi kanał polskihokej.tv.

Comments are closed.