Nowa umowa podpisana

Re-Plast Unia Oświęcim wciąż może liczyć na wsparcie Powiatu Oświęcimskiego. Obie strony podpisały dziś umowę dotyczącą współpracy w sezonie 2021/2022.

Wicestarosta Paweł Kobielusz i członek zarządu powiatu Jerzy Mieszczak przekazali dziś, 8 września, na ręce prezesa spółki Oświęcimski Sport Pawła Krama czek o wartości 5️0 tysięcy złotych. To forma promocji Powiatu Oświęcimskiego w sezonie zasadniczym 2021/2022 Polskiej Hokej Ligi.

Biało-niebiescy zawsze grają o najwyższe cele. Nie inaczej będzie w tym sezonie, szczególnie że klub z ul. Chemików 4 świętuje 75-lecie i chce ten jubileusz uczcić jak najlepszym wynikiem.

Władze Powiatu Oświęcimskiego w pełni doceniając rolę sportu na najwyższym poziomie, wiążące się z nim emocje wśród fanów i budowanie pozytywnego wizerunku regionu chętnie wspierają „biało-niebieski team”. Logo Powiatu ponownie znalazło się na strojach sportowych zawodników Unii Oświęcim oraz w wybranych miejscach na lodowisku przy ul. Chemików.

To trzeci rok współpracy między Powiatem Oświęcimskim a Oświęcimskim Sportem SA, czyli de facto Re-Plast Unią Oświęcim. Postanowiliśmy kolejny rok wspierać projekt pn. „Ekstraklasowa drużyna”. Uważamy że jest to bardzo dobra forma promocji powiatu i ziemi oświęcimskiej, pokazująca że miasto Oświęcim i ziemia oświęcimska to nie tylko miejsce pamięci, martyrologia, ale na co dzień żyjący tutaj ludzie, którzy interesują się także sportem i są kibicami

– powiedział tuż po podpisaniu umowy wicestarosta Paweł Kobielusz.

Ta forma współpracy cieszy także prezesa spółki Oświęcimski Sport Pawła Krama.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejny rok Powiat wspiera oświęcimski hokej. Mam nadzieję, że te pieniądze będą pożytecznie wydane i w marcu, kwietniu przyszłego roku będziemy się cieszyć z osiągniętego przez drużynę wyniku

– zaznaczył Paweł Kram.

Niezmienne celem ekipy z ul. Chemików jest walka o medale i wejście do Pucharu Polski.


Comments are closed.