Inauguracyjnie i charytatywnie

Hokeiści Re-Plast Unii Oświęcim w piątek podejmą na własnym lodzie Tauron Podhale Nowy Targ (18:00). Pierwsze spotkanie rozegrane przy Chemików 4 w sezonie 2021/2022 będzie miało także wymiar charytatywny.

Pojawią się na nim wolontariusze, którzy będą zbierać pieniądze na leczenie i rehabilitację Natalii Komendery. Natalia to cudowna mama dwójki dzieci, córka, żona, kuzynka i koleżanka. Pełna uśmiechu i pozytywnego nastawienia. Zawsze chętna do pomocy innym. Teraz sama jej potrzebuje.

38-letnia mieszkanka Stawów Grojeckich leży w śpiączce. Rodzina prosi o pomoc finansową, by opłacić specjalistyczną i kosztowną rehabilitację.
Zwracamy się z prośbą o wpłatę nawet symbolicznej złotówki. Wasze wsparcie jest w tym momencie jedyną możliwością na przywrócenie Natalii życia do normalności – prosi rodzina

Zarząd Re-Plast Unii Oświęcim postanowił się włączyć do pomocy. Podczas spotkania w Hali Lodowej pojawią się wolontariusze, którzy będą prowadzić kwestę. Będą też animatorzy, którzy zajmą się najmłodszymi kibicami

– mówi Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport.

Comments are closed.