Dwóch zawodników w Szóstce Hokej.Netu

Portal Hokej.Net wybrał szóstkę najlepszych zawodników 6. kolejki Polskiej Hokej Ligi. W tym zestawieniu znalazło się dwóch zawodników Re-Plast Unii Oświęcim.

Dziennikarze największego i najbardziej popularnego serwisu internetowego w Polsce, który poświęcony jest hokejowi na lodzie, wyróżnili bramkarza Clarke’a Saundersa i środkowego Krystiana Dziubińskiego.

Poniżej przedstawiamy uzasadnienie tych nominacji.

Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim)
– Po tej kolejce wybór najlepszego bramkarza był bardzo prosty. 32-letni Kanadyjczyk poprowadził Re-Plast Unię Oświęcim do wyjazdowego zwycięstwa nad JKH GKS-em Jastrzębie 4:2. „Saundy” obronił 29 z 31 uderzeń rywali i zachował 94-procentową skuteczność. W drugiej i trzeciej odsłonie zanotował kilka ważnych interwencji, a w dwóch przypadkach z pomocą przyszły mu poprzeczka i słupek. 

Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim)
– Walki, zaangażowania i ambicji nie sposób mu odmówić. Ostatnio do tych cech dorzucił też dobrą produktywność. W wygranym 4:2 starciu z JKH GKS-em Jastrzębie otworzył wynik spotkania, a później zaliczył asystę przy trafieniu do pustej bramki Daniiła Oriechina. Zagrał tak, jak na kapitana przystało.

Nominowani:

Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Maksim Ignatowicz (Comarch Cracovia), Michał Naróg (Zagłębie Sosnowiec), Michał Bernacki (Zagłębie Sosnowiec), Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy).

http://hokej.net/pl/news,artykul,5,59402,szostka-hokejnetu—6-kolejka-phl.html


Comments are closed.