Dwóch zawodników w Szóstce Hokej.Netu

Portal Hokej.Net wybrał szóstkę najlepszych zawodników 4. meczu ćwierćfinału play-off Polskiej Hokej Ligi. W tym zestawieniu znalazło się dwóch zawodników Re-Plast Unii Oświęcim.

Dziennikarze największego i najbardziej popularnego serwisu internetowego w Polsce, który poświęcony jest hokejowi na lodzie, wyróżnili dwóch napastników: Teddy’ego Da Costę i Victora Rollina Carlssona.

Poniżej przedstawiamy uzasadnienie tych nominacji.

Teddy Da Costa (Re-Plast Unia Oświęcim) [*6]
– Biało-niebiescy odczarowali w końcu sanocką Arenę i wygrali w niej po raz pierwszy w tym sezonie. Ekipa z grodu nad Sołą pokonała Ciarko STS 5:2, a my postanowiliśmy wyróżnić za ten mecz Teddy’ego Da Costę. Nie da się ukryć, że od jego dyspozycji naprawdę wiele zależy. Jego trafienie z początku trzeciej odsłony, zdobyte po dobrym uderzeniu z nadgarstka, złamało mecz. Warto dodać, że „Tadek” zaliczył też dwie asysty.

Victor Rollin Carlsson (Re-Plast Unia Oświęcim) [*2]
– Tak grającego szwedzkiego środkowego kibice Unii chcieliby oglądać zawsze. Rollin Carlsson sumiennie pracował na całym lodowisku, występował w formacjach specjalnych i wykazał się znakomitą produktywnością. Najlepiej świadczy o tym fakt, iż miał on udział przy czterech z pięciu bramek, jakie zdobyli biało-niebiescy. Jego prywatne konto punktowe wzbogaciło się o dwa gole i dwa kluczowe zagrania. Więcej w tej kwestii nie trzeba dodawać.

Nominowani:

4. mecze ćwierćfinału play-off – Szóstka Hokej.Netu

https://hokej.net/artykul/4-mecze-cwiercfinalu-play-off-szostka-hokejnetu-2

Comments are closed.