Dwóch zawodników w Szóstce Hokej.Netu

Portal Hokej.Net wybrał szóstkę najlepszych zawodników zaległej 28. kolejki Polskiej Hokej Ligi. W tym zestawieniu znalazło się dwóch zawodników Re-Plast Unii Oświęcim.

Dziennikarze największego i najbardziej popularnego serwisu internetowego w Polsce, który poświęcony jest hokejowi na lodzie, wyróżnili dwóch napastników: Wasilija i Aleksandra Strielcowów.

Poniżej przedstawiamy uzasadnienie tych nominacji.

Wasilij Strielcow (Re-Plast Unia Oświęcim) [*2]
– Biało-niebiescy odnieśli planowe zwycięstwo nad KH Energą Toruń, wygrywając 3:1. Sporą cegiełkę do tego triumfu dołożył 31-letni Rosjanin! To on w 18. minucie otworzył wynik spotkania, popisując się precyzyjnym uderzeniem z prawego koła bulikowego. Później popisał się znakomitym podaniem zza bramki do swojego starszego brata Aleksandra, a ten nie miał większych problemów z tym, by trafić do siatki.

Aleksandr Strielcow (Re-Plast Unia Oświęcim)
– Mówiąc krótko nie była to kolejka, w której oglądaliśmy popisy napastników. Ostatnie miejsce w ataku należy do drugiego z oświęcimskich bliźniaków, który dosłownie skopiował wyczyn swojego brata i dopisał do swojego punktowego konta: gola i asystę. Najpierw zaliczył kluczowe zagranie, a później zdobył gola na 3:0, który całkowicie przesądził o losach meczu.

Nominowani:

Szóstka Hokej.Net - 28 kolejka.

https://hokej.net/artykul/szostka-hokejnetu-28-kolejka-phl-3

Comments are closed.