Dwóch zawodników w Szóstce Hokej.Netu

Portal Hokej.Net wybrał szóstkę najlepszych zawodników 24. kolejki Polskiej Hokej Ligi. W tym zestawieniu znalazło się dwóch zawodników Re-Plast Unii Oświęcim.

Dziennikarze największego i najbardziej popularnego serwisu internetowego w Polsce, który poświęcony jest hokejowi na lodzie, wyróżnili obrońcę Ryana Glenna i napastnika Krystiana Dziubińskiego.

Poniżej przedstawiamy uzasadnienie tych nominacji.

Ryan Glenn (Re-Plast Unia Oświęcim) [*2]
– Szybko wyciągnął wnioski i po słabszym wtorkowym meczu z Zagłębiem Sosnowiec, ze znakomitej strony zaprezentował się w piątkowym starciu z JKH GKS-em Jastrzębie (5:1). Grał z ogromnym spokojem, nie popełniał błędów w destrukcji i znakomicie zaprezentował się po drugiej stronie tafli. Najlepiej świadczy o tym fakt, iż zaliczył trzy asysty, a w klasyfikacji plus/minus wypadł na +4! Obok takich liczb ciężko przejść obojętnie.

Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim) [*4]
– Biało-niebiescy pokonali na wyjeździe JKH GKS Jastrzębie 5:1, a „Dziubek” znów miał ogromny wpływ na losy tego spotkania. Spotkanie rozpoczął od asysty przy trafieniu Wasilija Strielcowa, a później dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Najpierw z powietrza dobił krążek odbity przez Patrika Nechvátal, a później – podczas gry swojego zespołu w osłabieniu – podwyższył na 3:0. Przejechał z krążkiem niemal całe lodowisko i uderzeniem w długi róg zaskoczył Michała Kieler


Nominowani:

David Zabolotny (Comarch Cracovia), Ryan Glenn (Re-Plast Unia Oświęcim), Jakub Michałowski (GKS Tychy), Patryk Wronka (GKS Katowice), Tomasz Kozłowski (Zagłębie Sosnowiec), Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim)

http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,60106,szostka-hokejnetu—24-kolejka-phl.html

Comments are closed.