Dwóch zawodników w Szóstce Hokej.Netu

Portal Hokej.Net wybrał szóstkę najlepszych zawodników 15. kolejki Polskiej Hokej Ligi. W tym zestawieniu znalazło się dwóch zawodników Re-Plast Unii Oświęcim.

Dziennikarze największego i najbardziej popularnego serwisu internetowego w Polsce, który poświęcony jest hokejowi na lodzie, wyróżnili dwóch napastników: Teddy’ego Da Costę i Andreja Themára

Poniżej przedstawiamy uzasadnienie tych nominacji.

Teddy Da Costa (Re-Plast Unia Oświęcim) [*2]
– Podopieczni Toma Coolena pokonali na własnym lodzie JKH GKS Jastrzębie 5:2, a my za to spotkanie postanowiliśmy wyróżnić dwóch napastników Unii. Pierwsza nominacja wędruje do Teddy’ego Da Costy, który w 15. minucie zdobył przepięknego gola na 2:0, popisując się soczystym uderzeniem bez przyjęcia. Potem asystował przy trafieniu Andreja Themára.

Andrej Themár (Re-Plast Unia Oświęcim) [*2]
– Słowacki skrzydłowy jest ostatnio w znakomitej formie. Potrafi wykorzystać swój największy atut, jakim jest strzał z nadgarstka z należytym wykorzystaniem technologii kija. „Themik” w starciu z jastrzębianami dwukrotnie zaskoczył Patrika Nechvátal, zaliczył też kluczowe zagranie przy golu Johana Skinnarsa.


Nominowani:

David Zabolotny (Comarch Cracovia), Carl Hudson (GKS Katowice), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Bartosz Fraszko (GKS Katowice), Teddy Da Costa (Re-Plast Unia Oświęcim), Andrej Themár (Re-Plast Unia Oświęcim)

http://hokej.net/pl/news,artykul,5,59756,szostka-hokejnetu—15-kolejka-phl.html

Comments are closed.