D&R nowym sponsorem oświęcimskich hokeistów

Szefostwo drużyny Re-Plast Unia Oświęcim pozyskało nowego sponsora na sezon hokejowy 2021/2022. Została nim firma D&R Dispersions and Resins Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku.

Cieszy nas, że do grona sponsorów dołączyła kolejna firma tym razem z województwa kujawsko-pomorskiego. Mamy nadzieję, że nasza współpraca przyniesie korzyści dla obu stron

– powiedział Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport.

Logo D&R znajdzie się na buliku lodowiska, stronie internetowej, portalach społecznościowych oraz w materiałach promocyjnych.

Warto dodać iż Spółka D&R Dispersions and Resins nie jest obca kibicom biało–niebieskich. Od 2011 roku, spółka jest bowiem tytularnym sponsorem czwartoligowej drużyny piłkarskiej Unia Oświęcim, a zarządzający spółką jej większościowy udziałowiec pan Jerzy Jarosz, od kilku lat pełni również funkcję prezesa zarządu piłkarskiej Unii.

D&R to wiodący producent najwyższej jakości surowców chemicznych, a w szczególności: żywic alkidowych i akrylowych, które są stosowane do produkcji farb na drewno i metal oraz dyspersji wodnych. Swoje produkty sprzedaje zarówno w kraju, jak i za granicą, a głównymi rynkami zbytu są kraje Unii Europejskiej.

Spółka D&R Dispersions and Resins powstała z myślą aby wpływać na jakość codziennego życia z uwzględnieniem otaczającego nas środowiska naturalnego.


Comments are closed.