Da Costa: Ważne zwycięstwo

To dla nas bardzo ważne zwycięstwo, zwłaszcza pod kątem psychologicznym, bo nasza samoocena była już bardzo niska. Przed nami kolejne spotkania i ważne jest to, aby zagrać w nich jeszcze lepiej – powiedział po wygranej z Zagłębiem Sosnowiec (6:2) Teddy Da Costa.

Biało-niebiescy po pierwszej odsłonie wygrywali 1:0 po bramce Zacka Phillipsa. Sosnowiczanie odpowiedzieli tuż po przerwie, wykorzystując okres gry w przewadze.

Podopieczni Toma Coolena na właściwe tory wrócili po trafieniu Da Costy, który po podaniu Johana Skinnarsa popisał się przepięknym uderzeniem bez przyjęcia. To trafienie sprawiło, że oświęcimianie złapali wiatr w żagle.

Dostałem dobre podanie, więc trzeba było strzelić z niego gola. Zresztą później miałem jeszcze jedną podobną okazję, ale bramkarz rywali popisał się piękną interwencją. Nie wiem, jak on to obronił

– uśmiechnął się oświęcimski skrzydłowy.

Tymczasem ekipa z Chemików 4 już w czwartek rozegra kolejny ligowy mecz. Jej rywalem będzie JKH GKS Jastrzębie, który ma na swoim koncie dwie porażki z rzędu. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 i zostanie pokazane za darmo w kanale PolskiHokej.TV

Comments are closed.