Czas na drugą odsłonę „Świętej Wojny” (Transmisja)

Dziś zostanie rozegrana 17. kolejka Polskiej Hokej Ligi. O 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim zmierzy się na własnym lodzie z GKS-em Tychy.

Podopieczni Toma Coolena mają na swoim koncie pięć ligowych zwycięstw z rzędu, które pozwoliły im awansować na drugie miejsce w tabeli. Do tej pory zgromadzili 27 punktów i są blisko wywalczenia awansu do Turnieju Finałowego Pucharu Polski.

Z kolei tyszanie mają na swoim koncie o trzy „oczka” mniej, ale też o jedno spotkanie rozegrane więcej. W ostatniej kolejce przełamali serię trzech porażek z rzędu, pokonując na własnym lodzie KH Energę Toruń 6:0.

Najmocniejszymi punktem trójkolorowych są dwaj napastnicy Alexander Szczechura i Christian Mroczkowski, którzy w pojedynkę potrafią przesądzić o losach spotkań. Oni jako jedyni w tyskim zespole mogą pochwalić się dwucyfrową zdobyczą punktową.

Miano czołowego obrońcy należy obecnie do Jasona Seeda, a obecnie numerem jeden w tyskiej bramce jest Kamil Lewartowski, który w tym momencie wygrywa rywalizację z Ondřejem Raszką.

Sędziami głównymi tego spotkania będą Bartosz Kaczmarek z Bytomia i Daniel Lipiński z Torunia. Na liniach zobaczymy Michała Gernego i Sławomira Szachniewicza. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Transmisja w kanale polskihokej.tv.

Bilety na ten mecz są dostępne na platformie BiletyNaHokej.pl (link)

Comments are closed.