Biało-niebieskie powołania

Selekcjoner reprezentacji Polski Róbert Kaláber ogłosił powołania na zgrupowanie reprezentacji Polski oraz Christmas Cup, który w dniach 16-18 grudnia zostanie rozegrany w Bytomiu. W gronie powołanych znaleźli się dwaj zawodnicy Re-Plast Unii: obrońca Kamil Paszek i środkowy Re-Plast Łukasz Krzemień (na zdjęciu).

Zgrupowanie w Bytomiu rozpocznie się 13 grudnia, a jego zwieńczeniem będzie turniej Christmas Cup. Biało-czerwoni zmierzą się w nim z Francją (16 grudnia), Węgrami (17 grudnia) i Ukrainą (18 grudnia). Można kupić już bilety na te spotkania (link)

Z orzełkiem na piersi zagrają Kamil Paszek i Łukasz Krzemień, a o sprzęt reprezentantów tradycyjnie zadba kierownik techniczny naszego klubu Krzysztof Jarosz.

Lista powołanych:

Bramkarze:
Kamil Lewartowski (GKS Tychy), David Zabolotny (Comarch Cracovia), Paweł Bizub (Tauron Podhale Nowy Targ).

Obrońcy:
Bartosz Ciura (HC Frydek-Mistek –1. liga Czechy), Olaf Bizacki (GKS Tychy), Kamil Górny, Jauhienij Kamienieu, Arkadiusz Kostek (wszyscy JKH GKS Jastrzębie), Oskar Jaśkiewicz, Michał Naróg (obaj Zagłębie Sosnowiec), Kamil Paszek (Re-Plast Unia Oświęcim), Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń).

Napastnicy:
Paweł Zygmunt (HC Litvinov – ekstraliga Czechy), Damian Tyczyński (HK Nowa Wieś Spiska – ekstraliga Słowacja), Kamil Wałęga (MHk 32 Liptowski Mikułasz – ekstraliga Słowacja), Alan Łyszczarczyk (HC Frydek-Mistek – 1. liga Czechy), Dominik Paś (AZ Hawierzów – 1. liga Czechy), Sebastian Brynkus (Comarch Cracovia), Jakub Bukowski, Radosław Sawicki (obaj Ciarko STS Sanok), Patryk Krężołek (GKS Katowice), Bartłomiej Jeziorski, Mateusz Gościński (obaj GKS Tychy), Dominik Jarosz, Maciej Urbanowicz (obaj JKH GKS Jastrzębie) i Łukasz Krzemień (Re-Plast Unia Oświęcim).


Zawodnicy rezerwowi:

Bramkarz: Michał Kieler (JKH GKS Jastrzębie)

Obrońcy: Marcin Horzelski (JKH GKS Jastrzębie), Adrian Jaworski (KH Energa Toruń), Miłosz Noworyta (Re-Plast Unia Oświęcim), Oskar Krawczyk (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Michałowski (GKS Tychy).

Napastnicy: Michał Bernacki (Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Kamiński (Comarch Cracovia), Kamil Wróbel (GKS Tychy).

Kierownictwo:

Róbert Kaláber (trener główny), Ireneusz Jarosz (asystent głównego trenera), Marek Batkiewicz (trener bramkarzy), Wojciech Chowaniec, Krzysztof Jarosz (serwisanci), Zbigniew Galicki, Hubert Paszkiewicz (fizjoterapeuci), Wojciech Kania (lekarz).


Comments are closed.