Wszystkich kibiców zapraszamy do uczestnictwa w klubie „Klubie 100”. Grupuje on ludzi chcących kultywować bogate tradycje hokeja na lodzie w Oświęcimiu, wspierać rozwój klubu, proponować i wdrażać inicjatywy mające na celu rozwój organizacyjny i społeczny klubu oraz lokalnej społeczności.

Więcej informacji o tej inicjatywie tutaj https://unia-oswiecim.pl/klub-100/

previous arrow
next arrow
Slider

Aktualności

Wszystkiego najlepszego!

Dziś swoje 25. urodziny obchodzi Kamil Paszek. Naszemu obrońcy życzymy przede wszystkim zdrowia, szczęścia i…

Lider z Oświęcimia!

27. kolejka Polskiej Hokej Ligi okazała się niezwykle udana dla Re-Plast Unii Oświęcim. Biało-niebiescy pokonali…

O fotel lidera

Dziś zostanie rozegrana 28. kolejka Polskiej Hokej Ligi. O 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim zmierzy się…

Rosyjskie wzmocnienie defensywy

Maksim Rogow został nowym zawodnikiem Re-Plast Unii Oświęcim. 31-letni defensor podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał…

Poprzedni mecz

7 grudnia 202118:00
0DNI
0G
0M
0S
Re-Plast Unia Oświęcim
Score
3
VS
1
KH Energa Toruń

Najbliższy mecz

12 grudnia 202117:00
3DNI
8G
8M
32S
Podhale Nowy Targ
VS
Re-Plast Unia Oświęcim

Tabela wyników ekstraligi

Lp.ZespółMPKTBZBS
1Re-Plast Unia Oświęcim24539960
2GKS Katowice23528749
3GKS Tychy 25447770
4JKH GKS Jastrzębie24418167
5Comarch Cracovia25407669
6Ciarko STS Sanok25347981
7KH Energa Toruń25316577
8Zagłębie Sosnowiec25246696
9Tauron Podhale Nowy Targ241147108

Drużyna

SPONSORZY I PARTNERZY

 
Sponsor Tytularny
 
 
 
Partner Strategiczny
 
SOK Oświęcim
 
Partner Główny