23

Niestety nie udał się piątkowy wieczór na oświęcimskim lodowisku. Po zaciętym meczu, po jednym błędzie podczas rozgrywania włąsnej akcji, straciliśmy krążek i w efekcie przegraliśmy piłkarskim wynikiem 0:1 z JKH GKS Jastrzębie. Mecz owszem był wyrównany, o czym świadczy statystyka strzałów 27:27, ale punkty pojechały do Jastrzębia.

Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
0:1 – Radosław Nalewajka – Jakub Gimiński, Kamil Wróbel (29:14).

Minuty karne: 12-24 (w tym 10 minut za niesportowe zachowanie dla Jakuba Gimińskiego).

Widzów: 1600.

Unia: Fikrt - Ježek, Vehmanen; S. Kowalówka, Daneček, Gruszka (2) - Maciejewski, Šaur; Themár (2), Haas, Tabaček - Paszek, A. Kowalówka; Malicki, Adamus (4), Kiilholma – Gębczyk (2); Piotrowicz, Wanat (2), Wojtarowicz
Trener: Jiří Šejba.

JKH: Raszka – Michałowski (2), Sulka; Kasperlik (2), Wałęga, Fabuš – Kubeš, Gimiński (12); Komínek, Kulas, R. Nalewajka – Bigos (2), Matusik; Paś, Wróbel (2), Ł. Nalewajka – Radzieńciak; Nahunko (4), Jarosz, Świerski.
Trener: Robert Kaláber.