pasek

Może już zauważyliście niebieski pasek na naszej stronie internetowej? Jest na nim napisane Wspieraj Unię Oswięcim. Ten pasek może zrobić wspaniałe rzeczy. Kiedy się zarejestrujesz i zainstalujesz naszego pomocnika, możesz wygrać ciekawe nagrody, których nie możesz kupić za pieniądze!I Kiedy zrobisz zakupy przez ten pasek lub pomocnika, na więcej niż 700 e-sklepów na przykład smyk.pl,booking.com,aliexpress.com, możesz finansowo wspierać Swój klub i nie płacić za zakup ani złotówkę więcej!


Po prostu z oferty na pasku wybierzcie jeden z ponad 700 włączonych w projekt e-shopów (Np.Booking.com, Pizzaportal.pl, Euro.com.pl, Mall.pl ) a potem już normalnie kupujcie, co chcecie. Część z ceny zakupu dzięki temu automatycznie pójdzie na wsparcie Unii Oświęcim a Wy nie zapłacicie nic więcej!

Jak  nie chce się Wam przed każdym zakupem wchodzić na naszą stronę i klikać na pasek, to nie musicie. Wystarczy ściągnąć za darmo do przeglądarki  to rozszerzenie  (dostępne dla przeglądarki Chrome i Firefox), które  automatycznie przypomni Wam bezpośrednio na stronach e-shopu, że możecie wspierać nasz klub.