miski

 

W minioną sobotę podczas trzeciego meczu ćwierćfinałowego Play Off Polskiej Hokej Ligi pomiędzy KS Unia Oświęcim a Cracovią Kraków na Hali Lodowej przy Chemików 4  odbyła się akcja Teddy Bear Toss.

Licznie przybyli kibice nie zawiedli i oprócz dopingowania biało-niebieskim zabrali ze sobą pluszaki. Mimo, iż Unia po pierwszej tercji przegrywała 0:2, sygnał do rzucania pluszaków na lód w 2 minucie II tercji dał Lubomir Vosatko strzelając pierwszego gola dla oświęcimian. W tym momencie na tafli pojawiła się  młodzież z Uczniowskiego Klubu Hokejowego oraz przedstawiciele MotoGALICJI.  Zebrano 21 worków z 613 pluszakami !!!

- Pluszaki trafią do wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie oświęcimskim oraz do Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu, tak by podczas akcji ratunkowej z udziałem dzieci, można było obdarować najmłodszych w tych trudnych dla nich chwilach - mówi Paweł Kram z Oświęcimskiego Sportu.

Przypomnijmy, iż to druga edycja Teddy Bear Toss w Oświęcimiu. Pierwsza odbyła się  5 grudnia 2014r podczas meczu Unii z GKS Tychy i też zakończyła się wielkim sukcesem.

- Dziękujemy serdecznie wszystkim kibicom za gorący doping i włączenie się do akcji oraz OSP Oświęcim, UKH i MotoGALICJI za pomoc w jej przeprowadzeniu.

Akcję Teddy Bear Toss podczas meczu z Cracovią wsparło Pośrednictwo Finansowe "KREDYTY-Chwilówki" Sp. z o.o. oraz jego pracownicy.Paweł Kram

Oświęcimski Sport S.A.